SnapLyrics
When You Fall (Feat. Chai) by Sam Kim - 118 BPM
118 BPM

When You Fall (Feat. Chai)

Sam Kim • 452,428 Takipçiler
Albüm: When You Fall (Feat. Chai) Çıkış Tarihi: 03 Dec 2018 Tür: k-pop

Sam Kim tarafından When You Fall (Feat. Chai) için şarkı metrikleri. Tempo: 118 BPM, Ton: {camelot}. Türler: k-pop, korean r&b.

0:00 / 0:30

BPM

118

Dakikadaki Vuruş Sayısı (Beats Per Minute)

Ton (Camelot)

N/A

F Major

Zaman İşareti

4/4

Normal Zaman (4/4)

  • Süre 3:20
  • Enerji 40%
  • Dans Edilebilirlik 56%
  • Duygu (Valence) 23%
  • Ses Seviyesi -11.1 dB
  • Çıkış Tarihi 3 Dec 2018
Spotify'da Görüntüle

Ses Özellikleri

When You Fall (Feat. Chai)

Ton Bilgisi

8B
  • Camelot: N/A
  • Ton: F Major
  • İlgili Ton: D Minor

En İyi Eşleşmeler (Harmonik Miksaj)

N/A

Uyumlu Tonlar

N/A

BPM Geçmişi

118 BPM

1:45

Bölüm Analizi

Detaylı bölüm analizi henüz mevcut değil.

Şarkı Sözleri

Şarkı sözleri mevcut değil.

SSS

When You Fall (Feat. Chai) şarkısının BPM'i nedir?
When You Fall (Feat. Chai) parçasının temposu 118 BPM'dir.
When You Fall (Feat. Chai) hangi tonda?
Şarkı N/A tonunda çalınıyor.
When You Fall (Feat. Chai) ne kadar uzunlukta?
Şarkının süresi 3:20.
When You Fall (Feat. Chai) hangi türde?
The song When You Fall (Feat. Chai) belongs to the k-pop genre.

Katkıda Bulun

Verileri doğru tutmamıza yardımcı olun! Eksik veya yanlış bir bilgi bulduysanız.

Düzenleme Öner