SnapLyrics
The Phantom Of The Opera by Andrew Lloyd Webber - 120 BPM
120 BPM

The Phantom Of The Opera

Andrew Lloyd Webber • 301,479 Takipçiler
Albüm: The Phantom Of The Opera Çıkış Tarihi: 01 Jan 1987 Tür: broadway

Andrew Lloyd Webber tarafından The Phantom Of The Opera için şarkı metrikleri. Tempo: 120 BPM, Ton: {camelot}. Türler: broadway, west end.

0:00 / 0:30

BPM

120

Dakikadaki Vuruş Sayısı (Beats Per Minute)

Ton (Camelot)

N/A

G Minor

Zaman İşareti

4/4

Normal Zaman (4/4)

  • Süre 3:20
  • Enerji 58%
  • Dans Edilebilirlik 55%
  • Duygu (Valence) 31%
  • Ses Seviyesi -10.2 dB
  • Çıkış Tarihi 1 Jan 1987
Spotify'da Görüntüle

Ses Özellikleri

The Phantom Of The Opera

Ton Bilgisi

8B
  • Camelot: N/A
  • Ton: G Minor
  • İlgili Ton: A♯/B♭ Major

En İyi Eşleşmeler (Harmonik Miksaj)

N/A

Uyumlu Tonlar

N/A

BPM Geçmişi

120 BPM

1:45

Bölüm Analizi

Detaylı bölüm analizi henüz mevcut değil.

Şarkı Sözleri

Şarkı sözleri mevcut değil.

SSS

The Phantom Of The Opera şarkısının BPM'i nedir?
The Phantom Of The Opera parçasının temposu 120 BPM'dir.
The Phantom Of The Opera hangi tonda?
Şarkı N/A tonunda çalınıyor.
The Phantom Of The Opera ne kadar uzunlukta?
Şarkının süresi 3:20.
The Phantom Of The Opera hangi türde?
The song The Phantom Of The Opera belongs to the broadway genre.

Katkıda Bulun

Verileri doğru tutmamıza yardımcı olun! Eksik veya yanlış bir bilgi bulduysanız.

Düzenleme Öner