SnapLyrics
Sígueme Bailando by Juan Magán - 95 BPM
95 BPM

Sígueme Bailando

Juan Magán • 1,653,000 Takipçiler
Albüm: Sígueme Bailando Çıkış Tarihi: 25 Aug 2017 Tür: electro latino

Juan Magán tarafından Sígueme Bailando için şarkı metrikleri. Tempo: 95 BPM, Ton: {camelot}. Türler: electro latino, spanish pop.

0:00 / 0:30
En İyi 31

Liste Hiti

Şu an trend

Dinle

BPM

95

Dakikadaki Vuruş Sayısı (Beats Per Minute)

Ton (Camelot)

N/A

E Minor

Zaman İşareti

4/4

Normal Zaman (4/4)

  • Süre 3:41
  • Enerji 89%
  • Dans Edilebilirlik 75%
  • Duygu (Valence) 71%
  • Ses Seviyesi -4.7 dB
  • Çıkış Tarihi 25 Aug 2017
Spotify'da Görüntüle

Ses Özellikleri

Sígueme Bailando

Ton Bilgisi

8B
  • Camelot: N/A
  • Ton: E Minor
  • İlgili Ton: G Major

En İyi Eşleşmeler (Harmonik Miksaj)

N/A

Uyumlu Tonlar

N/A

BPM Geçmişi

95 BPM

1:45

Bölüm Analizi

Detaylı bölüm analizi henüz mevcut değil.

Şarkı Sözleri

Şarkı sözleri mevcut değil.

SSS

Sígueme Bailando şarkısının BPM'i nedir?
Sígueme Bailando parçasının temposu 95 BPM'dir.
Sígueme Bailando hangi tonda?
Şarkı N/A tonunda çalınıyor.
Sígueme Bailando ne kadar uzunlukta?
Şarkının süresi 3:41.
Sígueme Bailando hangi türde?
The song Sígueme Bailando belongs to the electro latino genre.

Katkıda Bulun

Verileri doğru tutmamıza yardımcı olun! Eksik veya yanlış bir bilgi bulduysanız.

Düzenleme Öner