SnapLyrics
Help Is On The Way (Maybe Midnight) by TobyMac - 142 BPM
142 BPM

Help Is On The Way (Maybe Midnight)

TobyMac • 1,308,353 Takipçiler
Albüm: Help Is On The Way (Maybe Midnight) Çıkış Tarihi: 19 Feb 2021 Tür: ccm

TobyMac tarafından Help Is On The Way (Maybe Midnight) için şarkı metrikleri. Tempo: 142 BPM, Ton: {camelot}. Türler: ccm, christian alternative rock, christian hip hop, christian music.

0:00 / 0:30

BPM

142

Dakikadaki Vuruş Sayısı (Beats Per Minute)

Ton (Camelot)

N/A

A Major

Zaman İşareti

4/4

Normal Zaman (4/4)

  • Süre 3:20
  • Enerji 59%
  • Dans Edilebilirlik 74%
  • Duygu (Valence) 65%
  • Ses Seviyesi -4.3 dB
  • Çıkış Tarihi 19 Feb 2021
Spotify'da Görüntüle

Ses Özellikleri

Help Is On The Way (Maybe Midnight)

Ton Bilgisi

8B
  • Camelot: N/A
  • Ton: A Major
  • İlgili Ton: F♯/G♭ Minor

En İyi Eşleşmeler (Harmonik Miksaj)

N/A

Uyumlu Tonlar

N/A

BPM Geçmişi

142 BPM

1:45

Bölüm Analizi

Detaylı bölüm analizi henüz mevcut değil.

Şarkı Sözleri

Şarkı sözleri mevcut değil.

SSS

Help Is On The Way (Maybe Midnight) şarkısının BPM'i nedir?
Help Is On The Way (Maybe Midnight) parçasının temposu 142 BPM'dir.
Help Is On The Way (Maybe Midnight) hangi tonda?
Şarkı N/A tonunda çalınıyor.
Help Is On The Way (Maybe Midnight) ne kadar uzunlukta?
Şarkının süresi 3:20.
Help Is On The Way (Maybe Midnight) hangi türde?
The song Help Is On The Way (Maybe Midnight) belongs to the ccm genre.

Katkıda Bulun

Verileri doğru tutmamıza yardımcı olun! Eksik veya yanlış bir bilgi bulduysanız.

Düzenleme Öner