SnapLyrics
DXRK NXGHT by Hans Zimmer - 130 BPM
130 BPM

DXRK NXGHT

Hans Zimmer • 3,359 Takipçiler
Albüm: DXRK NXGHT Çıkış Tarihi: 30 Jan 2023 Tür: gym phonk

Hans Zimmer tarafından DXRK NXGHT için şarkı metrikleri. Tempo: 130 BPM, Ton: {camelot}. Türler: gym phonk, hardwave.

0:00 / 0:30

BPM

130

Dakikadaki Vuruş Sayısı (Beats Per Minute)

Ton (Camelot)

N/A

F Major

Zaman İşareti

4/4

Normal Zaman (4/4)

  • Süre 3:20
  • Enerji 63%
  • Dans Edilebilirlik 83%
  • Duygu (Valence) 55%
  • Ses Seviyesi -3.6 dB
  • Çıkış Tarihi 30 Jan 2023
Spotify'da Görüntüle

Ses Özellikleri

DXRK NXGHT

Ton Bilgisi

8B
  • Camelot: N/A
  • Ton: F Major
  • İlgili Ton: D Minor

En İyi Eşleşmeler (Harmonik Miksaj)

N/A

Uyumlu Tonlar

N/A

BPM Geçmişi

130 BPM

1:45

Bölüm Analizi

Detaylı bölüm analizi henüz mevcut değil.

Şarkı Sözleri

Şarkı sözleri mevcut değil.

SSS

DXRK NXGHT şarkısının BPM'i nedir?
DXRK NXGHT parçasının temposu 130 BPM'dir.
DXRK NXGHT hangi tonda?
Şarkı N/A tonunda çalınıyor.
DXRK NXGHT ne kadar uzunlukta?
Şarkının süresi 3:20.
DXRK NXGHT hangi türde?
The song DXRK NXGHT belongs to the gym phonk genre.

Katkıda Bulun

Verileri doğru tutmamıza yardımcı olun! Eksik veya yanlış bir bilgi bulduysanız.

Düzenleme Öner