SnapLyrics
Bu İş Bitmiş by Melek Mosso - 106 BPM
106 BPM

Bu İş Bitmiş

Melek Mosso • 1,311,597 Takipçiler
Albüm: Bu İş Bitmiş Çıkış Tarihi: 01 Jul 2022 Tür: turkish alt pop

Melek Mosso tarafından Bu İş Bitmiş için şarkı metrikleri. Tempo: 106 BPM, Ton: {camelot}. Türler: turkish alt pop, turkish pop, turkish rock.

0:00 / 0:30

BPM

106

Dakikadaki Vuruş Sayısı (Beats Per Minute)

Ton (Camelot)

N/A

A Minor

Zaman İşareti

4/4

Normal Zaman (4/4)

  • Süre 3:20
  • Enerji 76%
  • Dans Edilebilirlik 63%
  • Duygu (Valence) 45%
  • Ses Seviyesi -7.2 dB
  • Çıkış Tarihi 1 Jul 2022
Spotify'da Görüntüle

Ses Özellikleri

Bu İş Bitmiş

Ton Bilgisi

8B
  • Camelot: N/A
  • Ton: A Minor
  • İlgili Ton: C Major

En İyi Eşleşmeler (Harmonik Miksaj)

N/A

Uyumlu Tonlar

N/A

BPM Geçmişi

106 BPM

1:45

Bölüm Analizi

Detaylı bölüm analizi henüz mevcut değil.

Şarkı Sözleri

Şarkı sözleri mevcut değil.

SSS

Bu İş Bitmiş şarkısının BPM'i nedir?
Bu İş Bitmiş parçasının temposu 106 BPM'dir.
Bu İş Bitmiş hangi tonda?
Şarkı N/A tonunda çalınıyor.
Bu İş Bitmiş ne kadar uzunlukta?
Şarkının süresi 3:20.
Bu İş Bitmiş hangi türde?
The song Bu İş Bitmiş belongs to the turkish alt pop genre.

Katkıda Bulun

Verileri doğru tutmamıza yardımcı olun! Eksik veya yanlış bir bilgi bulduysanız.

Düzenleme Öner