SnapLyrics
Use Me by Olga Myko - 82 BPM

Use Me

Olga Myko • 21 Följare
Album: Treat You Right Släppt: 03 May 2011 Genre: Okänd

Musikmätvärden för Use Me av Olga Myko. Tempo: 82 BPM, Tonart: {camelot}. Genrer:.

0:00 / 0:30

BPM

82

Slag Per Minut (Beats Per Minute)

Tonart (Camelot)

N/A

B Minor

Taktart

4/4

Fjärdedelstakt (4/4)

  • Varaktighet 3:20
  • Energi 72%
  • Dansbarhet 49%
  • Valens 83%
  • Ljudstyrka -4.6 dB
  • Släppdatum 3 May 2011
Visa på Spotify

Ljudegenskaper

Use Me

Tonartsinformation

8B
  • Camelot: N/A
  • Tonart: B Minor
  • Relativ Tonart: D Major

Bästa Matchningar (Harmonisk Mixning)

N/A

Kompatibla Tonarter

N/A

BPM-historik

82 BPM

1:45

Sektionsuppdelning

Detaljerad sektionsanalys är ännu inte tillgänglig.

Sångtext

Sångtext ej tillgänglig.

Vanliga Frågor

Vad är BPM för Use Me?
Låten Use Me har ett tempo på 82 BPM.
Vilken tonart går Use Me i?
Låten spelas i N/A.
Hur lång är Use Me?
Låtens längd är 3:20.
Vilken genre är Use Me?
The song Use Me belongs to the Okänd genre.

Bidra

Hjälp oss att hålla datan korrekt! Om du hittat någon information som saknas eller är felaktig.

Föreslå en Ändring