SnapLyrics
Hope You Don't Mind by fwd/slash - 120 BPM
120 BPM

Hope You Don't Mind

fwd/slash • 4,818 Obserwujący
Album: Hope You Don't Mind Wydany: 19 Jan 2024 Gatunek: chill house

Metryki utworu dla Hope You Don't Mind autorstwa fwd/slash. Tempo: 120 BPM, Tonacja: {camelot}. Gatunki: chill house.

0:00 / 0:30

BPM

120

Uderzenia Na Minutę (Beats Per Minute)

Tonacja (Camelot)

N/A

A♯/B♭ Minor

Metrum

4/4

Zwykłe (4/4)

  • Czas Trwania 3:20
  • Energia 81%
  • Taneczność 78%
  • Walencja 11%
  • Głośność -8.6 dB
  • Data Wydania 19 Jan 2024
Zobacz w Spotify

Cechy Dźwięku

Hope You Don't Mind

Informacje o Tonacji

8B
  • Camelot: N/A
  • Tonacja: A♯/B♭ Minor
  • Tonacja Pokrewna: C♯/D♭ Major

Najlepsze Dopasowania (Miksowanie Harmoniczne)

N/A

Kompatybilne Tonacje

N/A

Historia BPM

120 BPM

1:45

Podział na Sekcje

Szczegółowa analiza sekcji nie jest jeszcze dostępna.

Tekst

Tekst niedostępny.

FAQ

Jakie jest BPM utworu Hope You Don't Mind?
Utwór Hope You Don't Mind ma tempo 120 BPM.
Jaka jest tonacja utworu Hope You Don't Mind?
Utwór jest grany w tonacji N/A.
Jak długi jest utwór Hope You Don't Mind?
Czas trwania utworu to 3:20.
Jakiego gatunku jest Hope You Don't Mind?
The song Hope You Don't Mind belongs to the chill house genre.

Wnieś Wkład

Pomóż nam dbać o dokładność danych! Jeśli znalazłeś brakujące lub nieprawidłowe informacje.

Zaproponuj Edycję