SnapLyrics
Faust Road by Allan Rayman - 120 BPM
120 BPM

Faust Road

Allan Rayman • 172,168 Obserwujący
Album: Roadhouse 01 Wydany: 24 Feb 2017 Gatunek: canadian contemporary r&b

Metryki utworu dla Faust Road autorstwa Allan Rayman. Tempo: 120 BPM, Tonacja: {camelot}. Gatunki: canadian contemporary r&b.

0:00 / 0:30

BPM

120

Uderzenia Na Minutę (Beats Per Minute)

Tonacja (Camelot)

N/A

D♯/E♭ Minor

Metrum

4/4

Zwykłe (4/4)

  • Czas Trwania 3:20
  • Energia 44%
  • Taneczność 92%
  • Walencja 68%
  • Głośność -8.2 dB
  • Data Wydania 24 Feb 2017
Zobacz w Spotify

Cechy Dźwięku

Faust Road

Informacje o Tonacji

8B
  • Camelot: N/A
  • Tonacja: D♯/E♭ Minor
  • Tonacja Pokrewna: F♯/G♭ Major

Najlepsze Dopasowania (Miksowanie Harmoniczne)

N/A

Kompatybilne Tonacje

N/A

Historia BPM

120 BPM

1:45

Podział na Sekcje

Szczegółowa analiza sekcji nie jest jeszcze dostępna.

Tekst

Tekst niedostępny.

FAQ

Jakie jest BPM utworu Faust Road?
Utwór Faust Road ma tempo 120 BPM.
Jaka jest tonacja utworu Faust Road?
Utwór jest grany w tonacji N/A.
Jak długi jest utwór Faust Road?
Czas trwania utworu to 3:20.
Jakiego gatunku jest Faust Road?
The song Faust Road belongs to the canadian contemporary r&b genre.

Wnieś Wkład

Pomóż nam dbać o dokładność danych! Jeśli znalazłeś brakujące lub nieprawidłowe informacje.

Zaproponuj Edycję