SnapLyrics
Electric Feeling by Telykast - 148 BPM
148 BPM

Electric Feeling

Telykast • 63,816 Obserwujący
Album: Electric Feeling Wydany: 08 Sept 2023 Gatunek: Nieznany

Metryki utworu dla Electric Feeling autorstwa Telykast. Tempo: 148 BPM, Tonacja: {camelot}. Gatunki:.

0:00 / 0:30

BPM

148

Uderzenia Na Minutę (Beats Per Minute)

Tonacja (Camelot)

N/A

B Minor

Metrum

4/4

Zwykłe (4/4)

  • Czas Trwania 3:20
  • Energia 95%
  • Taneczność 57%
  • Walencja 18%
  • Głośność -5.3 dB
  • Data Wydania 8 Sept 2023
Zobacz w Spotify

Cechy Dźwięku

Electric Feeling

Informacje o Tonacji

8B
  • Camelot: N/A
  • Tonacja: B Minor
  • Tonacja Pokrewna: D Major

Najlepsze Dopasowania (Miksowanie Harmoniczne)

N/A

Kompatybilne Tonacje

N/A

Historia BPM

148 BPM

1:45

Podział na Sekcje

Szczegółowa analiza sekcji nie jest jeszcze dostępna.

Tekst

Tekst niedostępny.

FAQ

Jakie jest BPM utworu Electric Feeling?
Utwór Electric Feeling ma tempo 148 BPM.
Jaka jest tonacja utworu Electric Feeling?
Utwór jest grany w tonacji N/A.
Jak długi jest utwór Electric Feeling?
Czas trwania utworu to 3:20.
Jakiego gatunku jest Electric Feeling?
The song Electric Feeling belongs to the Nieznany genre.

Wnieś Wkład

Pomóż nam dbać o dokładność danych! Jeśli znalazłeś brakujące lub nieprawidłowe informacje.

Zaproponuj Edycję