SnapLyrics
Dub Be Good to Me by Mungo's Hi Fi - 182 BPM
182 BPM

Dub Be Good to Me

Mungo's Hi Fi • 117,752 Obserwujący
Album: More Fyah Wydany: 19 Jul 2019 Gatunek: dub punk

"Dub Be Good to Me" by Mungo's Hi Fi has a tempo of 182 BPM. It is categorized under dub punk.

0:00 / 0:30

BPM

182

Uderzenia Na Minutę (Beats Per Minute)

Tonacja (Camelot)

N/A

G Minor

Metrum

4/4

Zwykłe (4/4)

  • Czas Trwania 3:20
  • Energia 47%
  • Taneczność 75%
  • Walencja 94%
  • Głośność -9.6 dB
  • Data Wydania 19 Jul 2019
Zobacz w Spotify

Cechy Dźwięku

Dub Be Good to Me

Informacje o Tonacji

8B
  • Camelot: N/A
  • Tonacja: G Minor
  • Tonacja Pokrewna: A♯/B♭ Major

Najlepsze Dopasowania (Miksowanie Harmoniczne)

N/A

Kompatybilne Tonacje

N/A

Historia BPM

182 BPM

1:45

Podział na Sekcje

Szczegółowa analiza sekcji nie jest jeszcze dostępna.

Track Insights

Tempo & Energy

At 182 BPM, "Dub Be Good to Me" is a fast-paced track, ideal for high energy environments.

Musical Key

The musical key of "Dub Be Good to Me" by Mungo's Hi Fi is G Minor.

Tekst

Tekst niedostępny.

FAQ

Jakie jest BPM utworu Dub Be Good to Me?
Utwór Dub Be Good to Me ma tempo 182 BPM.
Jaka jest tonacja utworu Dub Be Good to Me?
Utwór jest grany w tonacji N/A.
Jak długi jest utwór Dub Be Good to Me?
Czas trwania utworu to 3:20.
Jakiego gatunku jest Dub Be Good to Me?
The song Dub Be Good to Me belongs to the dub punk genre.

Wnieś Wkład

Pomóż nam dbać o dokładność danych! Jeśli znalazłeś brakujące lub nieprawidłowe informacje.

Zaproponuj Edycję