SnapLyrics
Don't Fall Asleep (Horror Pt. 2) by Swallow The Sun - 110 BPM
110 BPM

Don't Fall Asleep (Horror Pt. 2)

Swallow The Sun • 140,018 Obserwujący
Album: Hope Wydany: 01 Jan 2007 Gatunek: doom metal

Metryki utworu dla Don't Fall Asleep (Horror Pt. 2) autorstwa Swallow The Sun. Tempo: 110 BPM, Tonacja: {camelot}. Gatunki: doom metal, finnish death metal, finnish doom metal, finnish melodeath, finnish metal, melodic death metal.

0:00 / 0:30

BPM

110

Uderzenia Na Minutę (Beats Per Minute)

Tonacja (Camelot)

N/A

D Minor

Metrum

4/4

Zwykłe (4/4)

  • Czas Trwania 3:20
  • Energia 57%
  • Taneczność 47%
  • Walencja 12%
  • Głośność -7.1 dB
  • Data Wydania 1 Jan 2007
Zobacz w Spotify

Cechy Dźwięku

Don't Fall Asleep (Horror Pt. 2)

Informacje o Tonacji

8B
  • Camelot: N/A
  • Tonacja: D Minor
  • Tonacja Pokrewna: F Major

Najlepsze Dopasowania (Miksowanie Harmoniczne)

N/A

Kompatybilne Tonacje

N/A

Historia BPM

110 BPM

1:45

Podział na Sekcje

Szczegółowa analiza sekcji nie jest jeszcze dostępna.

Tekst

Tekst niedostępny.

FAQ

Jakie jest BPM utworu Don't Fall Asleep (Horror Pt. 2)?
Utwór Don't Fall Asleep (Horror Pt. 2) ma tempo 110 BPM.
Jaka jest tonacja utworu Don't Fall Asleep (Horror Pt. 2)?
Utwór jest grany w tonacji N/A.
Jak długi jest utwór Don't Fall Asleep (Horror Pt. 2)?
Czas trwania utworu to 3:20.
Jakiego gatunku jest Don't Fall Asleep (Horror Pt. 2)?
The song Don't Fall Asleep (Horror Pt. 2) belongs to the doom metal genre.

Wnieś Wkład

Pomóż nam dbać o dokładność danych! Jeśli znalazłeś brakujące lub nieprawidłowe informacje.

Zaproponuj Edycję