SnapLyrics
Bramy galaktyk by Turbo - 170 BPM
170 BPM

Bramy galaktyk

Turbo • 10,765 Obserwujący
Album: Kawaleria szatana Wydany: 01 Jan 2008 Gatunek: polish punk

Metryki utworu dla Bramy galaktyk autorstwa Turbo. Tempo: 170 BPM, Tonacja: {camelot}. Gatunki: polish punk, polish thrash metal.

0:00 / 0:30

BPM

170

Uderzenia Na Minutę (Beats Per Minute)

Tonacja (Camelot)

N/A

A Minor

Metrum

4/4

Zwykłe (4/4)

  • Czas Trwania 3:20
  • Energia 93%
  • Taneczność 24%
  • Walencja 54%
  • Głośność -6.5 dB
  • Data Wydania 1 Jan 2008
Zobacz w Spotify

Cechy Dźwięku

Bramy galaktyk

Informacje o Tonacji

8B
  • Camelot: N/A
  • Tonacja: A Minor
  • Tonacja Pokrewna: C Major

Najlepsze Dopasowania (Miksowanie Harmoniczne)

N/A

Kompatybilne Tonacje

N/A

Historia BPM

170 BPM

1:45

Podział na Sekcje

Szczegółowa analiza sekcji nie jest jeszcze dostępna.

Tekst

Tekst niedostępny.

FAQ

Jakie jest BPM utworu Bramy galaktyk?
Utwór Bramy galaktyk ma tempo 170 BPM.
Jaka jest tonacja utworu Bramy galaktyk?
Utwór jest grany w tonacji N/A.
Jak długi jest utwór Bramy galaktyk?
Czas trwania utworu to 3:20.
Jakiego gatunku jest Bramy galaktyk?
The song Bramy galaktyk belongs to the polish punk genre.

Wnieś Wkład

Pomóż nam dbać o dokładność danych! Jeśli znalazłeś brakujące lub nieprawidłowe informacje.

Zaproponuj Edycję