SnapLyrics
You're Not Alone by Last Call - 73 BPM
73 BPM

You're Not Alone

Last Call • 98,156 Volgers
Album: The Invitation Uitgebracht: 29 Apr 2008 Genre: ccm

Muziekstatistieken voor You're Not Alone door Last Call. Tempo: 73 BPM, Toonsoort: {camelot}. Genres: ccm, christian alternative rock, christian music.

0:00 / 0:30

BPM

73

Slagen Per Minuut (Beats Per Minute)

Toonsoort (Camelot)

N/A

A♯/B♭ Major

Maatsoort

4/4

Vierkwartsmaat (4/4)

  • Duur 3:20
  • Energie 44%
  • Dansbaarheid 34%
  • Positiviteit (Valence) 27%
  • Geluidssterkte -5.7 dB
  • Datum Uitgave 29 Apr 2008
Bekijk op Spotify

Audio Kenmerken

You're Not Alone

Toonsoort Informatie

8B
  • Camelot: N/A
  • Toonsoort: A♯/B♭ Major
  • Relatieve Toonsoort: G Minor

Beste Overeenkomsten (Harmonisch Mixen)

N/A

Compatibele Toonsoorten

N/A

BPM Geschiedenis

73 BPM

1:45

Sectie Overzicht

Gedetailleerde sectie-analyse is nog niet beschikbaar.

Songtekst

Songtekst niet beschikbaar.

Veelgestelde Vragen

Wat is de BPM van You're Not Alone?
De track You're Not Alone heeft een tempo van 73 BPM.
Wat is de toonsoort van You're Not Alone?
Het nummer wordt gespeeld in N/A.
Hoe lang is You're Not Alone?
De duur van het nummer is 3:20.
Welk genre is You're Not Alone?
The song You're Not Alone belongs to the ccm genre.

Bijdragen

Help ons gegevens accuraat te houden! Als je ontbrekende of onjuiste informatie hebt gevonden.

Stel een Wijziging voor