SnapLyrics
You Don't Know My Name by Alicia Keys - 167 BPM
167 BPM

You Don't Know My Name

Alicia Keys • 11,574,742 Volgers
Album: The Diary Of Alicia Keys Uitgebracht: 02 Dec 2003 Genre: neo soul

Muziekstatistieken voor You Don't Know My Name door Alicia Keys. Tempo: 167 BPM, Toonsoort: {camelot}. Genres: neo soul, pop, r&b.

0:00 / 0:30

BPM

167

Slagen Per Minuut (Beats Per Minute)

Toonsoort (Camelot)

N/A

A Major

Maatsoort

4/4

Vierkwartsmaat (4/4)

  • Duur 3:20
  • Energie 66%
  • Dansbaarheid 26%
  • Positiviteit (Valence) 25%
  • Geluidssterkte -8.3 dB
  • Datum Uitgave 2 Dec 2003
Bekijk op Spotify

Audio Kenmerken

You Don't Know My Name

Toonsoort Informatie

8B
  • Camelot: N/A
  • Toonsoort: A Major
  • Relatieve Toonsoort: F♯/G♭ Minor

Beste Overeenkomsten (Harmonisch Mixen)

N/A

Compatibele Toonsoorten

N/A

BPM Geschiedenis

167 BPM

1:45

Sectie Overzicht

Gedetailleerde sectie-analyse is nog niet beschikbaar.

Songtekst

Songtekst niet beschikbaar.

Veelgestelde Vragen

Wat is de BPM van You Don't Know My Name?
De track You Don't Know My Name heeft een tempo van 167 BPM.
Wat is de toonsoort van You Don't Know My Name?
Het nummer wordt gespeeld in N/A.
Hoe lang is You Don't Know My Name?
De duur van het nummer is 3:20.
Welk genre is You Don't Know My Name?
The song You Don't Know My Name belongs to the neo soul genre.

Bijdragen

Help ons gegevens accuraat te houden! Als je ontbrekende of onjuiste informatie hebt gevonden.

Stel een Wijziging voor