SnapLyrics
Voice In Quartz by Cut Copy - 117 BPM
117 BPM

Voice In Quartz

Cut Copy • 326,109 Volgers
Album: In Ghost Colours Uitgebracht: 01 Jan 2008 Genre: alternative dance

Muziekstatistieken voor Voice In Quartz door Cut Copy. Tempo: 117 BPM, Toonsoort: {camelot}. Genres: alternative dance, australian dance, australian electropop, dance-punk, electronic rock, electronica, indietronica, neo-synthpop.

0:00 / 0:30

BPM

117

Slagen Per Minuut (Beats Per Minute)

Toonsoort (Camelot)

N/A

F Minor

Maatsoort

1/4

Maatsoort

  • Duur 3:20
  • Energie 46%
  • Dansbaarheid 32%
  • Positiviteit (Valence) 38%
  • Geluidssterkte -10.6 dB
  • Datum Uitgave 1 Jan 2008
Bekijk op Spotify

Audio Kenmerken

Voice In Quartz

Toonsoort Informatie

8B
  • Camelot: N/A
  • Toonsoort: F Minor
  • Relatieve Toonsoort: G♯/A♭ Major

Beste Overeenkomsten (Harmonisch Mixen)

N/A

Compatibele Toonsoorten

N/A

BPM Geschiedenis

117 BPM

1:45

Sectie Overzicht

Gedetailleerde sectie-analyse is nog niet beschikbaar.

Songtekst

Songtekst niet beschikbaar.

Veelgestelde Vragen

Wat is de BPM van Voice In Quartz?
De track Voice In Quartz heeft een tempo van 117 BPM.
Wat is de toonsoort van Voice In Quartz?
Het nummer wordt gespeeld in N/A.
Hoe lang is Voice In Quartz?
De duur van het nummer is 3:20.
Welk genre is Voice In Quartz?
The song Voice In Quartz belongs to the alternative dance genre.

Bijdragen

Help ons gegevens accuraat te houden! Als je ontbrekende of onjuiste informatie hebt gevonden.

Stel een Wijziging voor