SnapLyrics
Roses on Water by Sunny Day Real Estate - 101 BPM
101 BPM

Roses on Water

Sunny Day Real Estate • 25,456 Volgers
Album: Baby Lullaby Piano Ocean Sounds Uitgebracht: 27 Dec 2019 Genre: piano cover

"Roses on Water" by Sunny Day Real Estate has a tempo of 101 BPM. It is categorized under piano cover.

0:00 / 0:30

BPM

101

Slagen Per Minuut (Beats Per Minute)

Toonsoort (Camelot)

N/A

B Major

Maatsoort

4/4

Vierkwartsmaat (4/4)

  • Duur 3:20
  • Energie 10%
  • Dansbaarheid 25%
  • Positiviteit (Valence) 20%
  • Geluidssterkte -28.5 dB
  • Datum Uitgave 27 Dec 2019
Bekijk op Spotify

Audio Kenmerken

Roses on Water

Toonsoort Informatie

8B
  • Camelot: N/A
  • Toonsoort: B Major
  • Relatieve Toonsoort: G♯/A♭ Minor

Beste Overeenkomsten (Harmonisch Mixen)

N/A

Compatibele Toonsoorten

N/A

BPM Geschiedenis

101 BPM

1:45

Sectie Overzicht

Gedetailleerde sectie-analyse is nog niet beschikbaar.

Track Insights

Tempo & Energy

At 101 BPM, "Roses on Water" sits in a mid-tempo range, making it versatile for many playlists.

Musical Key

The musical key of "Roses on Water" by Sunny Day Real Estate is B Major.

Songtekst

Songtekst niet beschikbaar.

Veelgestelde Vragen

Wat is de BPM van Roses on Water?
De track Roses on Water heeft een tempo van 101 BPM.
Wat is de toonsoort van Roses on Water?
Het nummer wordt gespeeld in N/A.
Hoe lang is Roses on Water?
De duur van het nummer is 3:20.
Welk genre is Roses on Water?
The song Roses on Water belongs to the piano cover genre.

Bijdragen

Help ons gegevens accuraat te houden! Als je ontbrekende of onjuiste informatie hebt gevonden.

Stel een Wijziging voor