SnapLyrics
Puma Snap by myki - 145 BPM
145 BPM

Puma Snap

myki • 1,479 Volgers
Album: Delenya Uitgebracht: 20 Oct 2021 Genre: Onbekend

Muziekstatistieken voor Puma Snap door myki. Tempo: 145 BPM, Toonsoort: {camelot}. Genres:.

0:00 / 0:30

BPM

145

Slagen Per Minuut (Beats Per Minute)

Toonsoort (Camelot)

N/A

F♯/G♭ Minor

Maatsoort

4/4

Vierkwartsmaat (4/4)

  • Duur 3:20
  • Energie 100%
  • Dansbaarheid 70%
  • Positiviteit (Valence) 61%
  • Geluidssterkte -10.4 dB
  • Datum Uitgave 20 Oct 2021
Bekijk op Spotify

Audio Kenmerken

Puma Snap

Toonsoort Informatie

8B
  • Camelot: N/A
  • Toonsoort: F♯/G♭ Minor
  • Relatieve Toonsoort: A Major

Beste Overeenkomsten (Harmonisch Mixen)

N/A

Compatibele Toonsoorten

N/A

BPM Geschiedenis

145 BPM

1:45

Sectie Overzicht

Gedetailleerde sectie-analyse is nog niet beschikbaar.

Songtekst

Songtekst niet beschikbaar.

Veelgestelde Vragen

Wat is de BPM van Puma Snap?
De track Puma Snap heeft een tempo van 145 BPM.
Wat is de toonsoort van Puma Snap?
Het nummer wordt gespeeld in N/A.
Hoe lang is Puma Snap?
De duur van het nummer is 3:20.
Welk genre is Puma Snap?
The song Puma Snap belongs to the Onbekend genre.

Bijdragen

Help ons gegevens accuraat te houden! Als je ontbrekende of onjuiste informatie hebt gevonden.

Stel een Wijziging voor