SnapLyrics
Osman Bey by Evanthia Reboutsika - 81 BPM
81 BPM

Osman Bey

Evanthia Reboutsika • 20,398 Volgers
Album: A Touch Of Spice Uitgebracht: 01 Jan 2003 Genre: neo kyma

Muziekstatistieken voor Osman Bey door Evanthia Reboutsika. Tempo: 81 BPM, Toonsoort: {camelot}. Genres: neo kyma, turkish soundtrack.

0:00 / 0:30

BPM

81

Slagen Per Minuut (Beats Per Minute)

Toonsoort (Camelot)

N/A

D Major

Maatsoort

5/4

Maatsoort

  • Duur 3:20
  • Energie 28%
  • Dansbaarheid 8%
  • Positiviteit (Valence) 4%
  • Geluidssterkte -16.1 dB
  • Datum Uitgave 1 Jan 2003
Bekijk op Spotify

Audio Kenmerken

Osman Bey

Toonsoort Informatie

8B
  • Camelot: N/A
  • Toonsoort: D Major
  • Relatieve Toonsoort: B Minor

Beste Overeenkomsten (Harmonisch Mixen)

N/A

Compatibele Toonsoorten

N/A

BPM Geschiedenis

81 BPM

1:45

Sectie Overzicht

Gedetailleerde sectie-analyse is nog niet beschikbaar.

Songtekst

Songtekst niet beschikbaar.

Veelgestelde Vragen

Wat is de BPM van Osman Bey?
De track Osman Bey heeft een tempo van 81 BPM.
Wat is de toonsoort van Osman Bey?
Het nummer wordt gespeeld in N/A.
Hoe lang is Osman Bey?
De duur van het nummer is 3:20.
Welk genre is Osman Bey?
The song Osman Bey belongs to the neo kyma genre.

Bijdragen

Help ons gegevens accuraat te houden! Als je ontbrekende of onjuiste informatie hebt gevonden.

Stel een Wijziging voor