SnapLyrics
Mister Santa by Amy Grant - 121 BPM
121 BPM

Mister Santa

Amy Grant • 231,428 Volgers
Album: A Christmas To Remember Uitgebracht: 01 Jan 1999 Genre: christian music

Muziekstatistieken voor Mister Santa door Amy Grant. Tempo: 121 BPM, Toonsoort: {camelot}. Genres: christian music.

0:00 / 0:30

BPM

121

Slagen Per Minuut (Beats Per Minute)

Toonsoort (Camelot)

N/A

A♯/B♭ Minor

Maatsoort

4/4

Vierkwartsmaat (4/4)

  • Duur 3:20
  • Energie 61%
  • Dansbaarheid 64%
  • Positiviteit (Valence) 65%
  • Geluidssterkte -5.6 dB
  • Datum Uitgave 1 Jan 1999
Bekijk op Spotify

Audio Kenmerken

Mister Santa

Toonsoort Informatie

8B
  • Camelot: N/A
  • Toonsoort: A♯/B♭ Minor
  • Relatieve Toonsoort: C♯/D♭ Major

Beste Overeenkomsten (Harmonisch Mixen)

N/A

Compatibele Toonsoorten

N/A

BPM Geschiedenis

121 BPM

1:45

Sectie Overzicht

Gedetailleerde sectie-analyse is nog niet beschikbaar.

Songtekst

Songtekst niet beschikbaar.

Veelgestelde Vragen

Wat is de BPM van Mister Santa?
De track Mister Santa heeft een tempo van 121 BPM.
Wat is de toonsoort van Mister Santa?
Het nummer wordt gespeeld in N/A.
Hoe lang is Mister Santa?
De duur van het nummer is 3:20.
Welk genre is Mister Santa?
The song Mister Santa belongs to the christian music genre.

Bijdragen

Help ons gegevens accuraat te houden! Als je ontbrekende of onjuiste informatie hebt gevonden.

Stel een Wijziging voor