SnapLyrics
Gotta Grow by Trip Lee - 88 BPM
88 BPM

Gotta Grow

Trip Lee • 344,970 Volgers
Album: If They Only Knew Uitgebracht: 10 Jul 2006 Genre: christian hip hop

Muziekstatistieken voor Gotta Grow door Trip Lee. Tempo: 88 BPM, Toonsoort: {camelot}. Genres: christian hip hop, dfw rap.

0:00 / 0:30

BPM

88

Slagen Per Minuut (Beats Per Minute)

Toonsoort (Camelot)

N/A

C♯/D♭ Major

Maatsoort

4/4

Vierkwartsmaat (4/4)

  • Duur 3:20
  • Energie 67%
  • Dansbaarheid 75%
  • Positiviteit (Valence) 66%
  • Geluidssterkte -7.5 dB
  • Datum Uitgave 10 Jul 2006
Bekijk op Spotify

Audio Kenmerken

Gotta Grow

Toonsoort Informatie

8B
  • Camelot: N/A
  • Toonsoort: C♯/D♭ Major
  • Relatieve Toonsoort: A♯/B♭ Minor

Beste Overeenkomsten (Harmonisch Mixen)

N/A

Compatibele Toonsoorten

N/A

BPM Geschiedenis

88 BPM

1:45

Sectie Overzicht

Gedetailleerde sectie-analyse is nog niet beschikbaar.

Songtekst

Songtekst niet beschikbaar.

Veelgestelde Vragen

Wat is de BPM van Gotta Grow?
De track Gotta Grow heeft een tempo van 88 BPM.
Wat is de toonsoort van Gotta Grow?
Het nummer wordt gespeeld in N/A.
Hoe lang is Gotta Grow?
De duur van het nummer is 3:20.
Welk genre is Gotta Grow?
The song Gotta Grow belongs to the christian hip hop genre.

Bijdragen

Help ons gegevens accuraat te houden! Als je ontbrekende of onjuiste informatie hebt gevonden.

Stel een Wijziging voor