SnapLyrics
Gel Yanima Gel by Neşet Ertaş - 97 BPM
97 BPM

Gel Yanima Gel

Neşet Ertaş • 2,860,536 Volgers
Album: Acem Kızı Uitgebracht: 21 Jun 2007 Genre: baglama

Muziekstatistieken voor Gel Yanima Gel door Neşet Ertaş. Tempo: 97 BPM, Toonsoort: {camelot}. Genres: baglama, bozlak, oyun havasi, turkish folk.

0:00 / 0:30

BPM

97

Slagen Per Minuut (Beats Per Minute)

Toonsoort (Camelot)

N/A

G♯/A♭ Minor

Maatsoort

4/4

Vierkwartsmaat (4/4)

  • Duur 3:20
  • Energie 48%
  • Dansbaarheid 59%
  • Positiviteit (Valence) 45%
  • Geluidssterkte -9.0 dB
  • Datum Uitgave 21 Jun 2007
Bekijk op Spotify

Audio Kenmerken

Gel Yanima Gel

Toonsoort Informatie

8B
  • Camelot: N/A
  • Toonsoort: G♯/A♭ Minor
  • Relatieve Toonsoort: B Major

Beste Overeenkomsten (Harmonisch Mixen)

N/A

Compatibele Toonsoorten

N/A

BPM Geschiedenis

97 BPM

1:45

Sectie Overzicht

Gedetailleerde sectie-analyse is nog niet beschikbaar.

Songtekst

Songtekst niet beschikbaar.

Veelgestelde Vragen

Wat is de BPM van Gel Yanima Gel?
De track Gel Yanima Gel heeft een tempo van 97 BPM.
Wat is de toonsoort van Gel Yanima Gel?
Het nummer wordt gespeeld in N/A.
Hoe lang is Gel Yanima Gel?
De duur van het nummer is 3:20.
Welk genre is Gel Yanima Gel?
The song Gel Yanima Gel belongs to the baglama genre.

Bijdragen

Help ons gegevens accuraat te houden! Als je ontbrekende of onjuiste informatie hebt gevonden.

Stel een Wijziging voor