SnapLyrics
En La Nube by Lefty Sm - 75 BPM
75 BPM

En La Nube

Lefty Sm • 119,469 Volgers
Album: Desde la Raíz Uitgebracht: 17 Dec 2021 Genre: musica oaxaquena

Muziekstatistieken voor En La Nube door Lefty Sm. Tempo: 75 BPM, Toonsoort: {camelot}. Genres: musica oaxaquena, sad sierreno.

0:00 / 0:30

BPM

75

Slagen Per Minuut (Beats Per Minute)

Toonsoort (Camelot)

N/A

D Minor

Maatsoort

3/4

Driekwartsmaat (3/4)

  • Duur 3:20
  • Energie 50%
  • Dansbaarheid 75%
  • Positiviteit (Valence) 60%
  • Geluidssterkte -6.3 dB
  • Datum Uitgave 17 Dec 2021
Bekijk op Spotify

Audio Kenmerken

En La Nube

Toonsoort Informatie

8B
  • Camelot: N/A
  • Toonsoort: D Minor
  • Relatieve Toonsoort: F Major

Beste Overeenkomsten (Harmonisch Mixen)

N/A

Compatibele Toonsoorten

N/A

BPM Geschiedenis

75 BPM

1:45

Sectie Overzicht

Gedetailleerde sectie-analyse is nog niet beschikbaar.

Songtekst

Songtekst niet beschikbaar.

Veelgestelde Vragen

Wat is de BPM van En La Nube?
De track En La Nube heeft een tempo van 75 BPM.
Wat is de toonsoort van En La Nube?
Het nummer wordt gespeeld in N/A.
Hoe lang is En La Nube?
De duur van het nummer is 3:20.
Welk genre is En La Nube?
The song En La Nube belongs to the musica oaxaquena genre.

Bijdragen

Help ons gegevens accuraat te houden! Als je ontbrekende of onjuiste informatie hebt gevonden.

Stel een Wijziging voor