SnapLyrics
You Say by Lauren Daigle - 148 BPM
148 BPM

You Say

Lauren Daigle • 165,232 Pengikut
Album: You Say Dikeluarkan: 20 Nov 2018 Genre: pop violin

Metrik lagu untuk You Say oleh Lauren Daigle. Tempo: 148 BPM, Kunci: {camelot}. Genre: pop violin.

0:00 / 0:30

BPM

148

Denyutan Per Minit (Beats Per Minute)

Kunci (Camelot)

N/A

F Major

Tandatangan Masa (Time Signature)

4/4

Masa Biasa (4/4)

  • Durasi 3:20
  • Tenaga 53%
  • Kebolehtarian 35%
  • Valens 14%
  • Kekuatan Bunyi -7.0 dB
  • Tarikh Keluaran 20 Nov 2018
Lihat di Spotify

Ciri Audio

You Say

Maklumat Kunci

8B
  • Camelot: N/A
  • Kunci: F Major
  • Kunci Relatif: D Minor

Padanan Terbaik (Adunan Harmoni)

N/A

Kunci Serasi

N/A

Sejarah BPM

148 BPM

1:45

Pecahan Bahagian

Analisis bahagian terperinci belum tersedia.

Lirik

Lirik tidak tersedia.

Soalan Lazim

Apakah BPM bagi You Say?
Trek You Say mempunyai tempo 148 BPM.
Apakah kunci bagi You Say?
Lagu ini dimainkan dalam N/A.
Berapa panjangkah You Say?
Durasi lagu ini ialah 3:20.
Apakah genre You Say?
The song You Say belongs to the pop violin genre.

Sumbang

Bantu kami memastikan data tepat! Jika anda menemui sebarang maklumat yang hilang atau tidak betul.

Cadangkan Suntingan