SnapLyrics
Yaku Wayra by Aluna - 90 BPM
90 BPM

Yaku Wayra

Aluna • 6,148 Pengikut
Album: Juntos Dikeluarkan: 09 Sept 2019 Genre: shamanic

Metrik lagu untuk Yaku Wayra oleh Aluna. Tempo: 90 BPM, Kunci: {camelot}. Genre: shamanic.

0:00 / 0:30

BPM

90

Denyutan Per Minit (Beats Per Minute)

Kunci (Camelot)

N/A

E Minor

Tandatangan Masa (Time Signature)

4/4

Masa Biasa (4/4)

  • Durasi 3:20
  • Tenaga 37%
  • Kebolehtarian 72%
  • Valens 43%
  • Kekuatan Bunyi -14.1 dB
  • Tarikh Keluaran 9 Sept 2019
Lihat di Spotify

Ciri Audio

Yaku Wayra

Maklumat Kunci

8B
  • Camelot: N/A
  • Kunci: E Minor
  • Kunci Relatif: G Major

Padanan Terbaik (Adunan Harmoni)

N/A

Kunci Serasi

N/A

Sejarah BPM

90 BPM

1:45

Pecahan Bahagian

Analisis bahagian terperinci belum tersedia.

Lirik

Lirik tidak tersedia.

Soalan Lazim

Apakah BPM bagi Yaku Wayra?
Trek Yaku Wayra mempunyai tempo 90 BPM.
Apakah kunci bagi Yaku Wayra?
Lagu ini dimainkan dalam N/A.
Berapa panjangkah Yaku Wayra?
Durasi lagu ini ialah 3:20.
Apakah genre Yaku Wayra?
The song Yaku Wayra belongs to the shamanic genre.

Sumbang

Bantu kami memastikan data tepat! Jika anda menemui sebarang maklumat yang hilang atau tidak betul.

Cadangkan Suntingan