SnapLyrics
Traveling Alone by Cheng Bi - 130 BPM
130 BPM

Traveling Alone

Cheng Bi • 15,830 Pengikut
Album: ANNA'S PATIO Dikeluarkan: 01 Sept 2012 Genre: chinese indie

Metrik lagu untuk Traveling Alone oleh Cheng Bi. Tempo: 130 BPM, Kunci: {camelot}. Genre: chinese indie, chinese minyao.

0:00 / 0:30

BPM

130

Denyutan Per Minit (Beats Per Minute)

Kunci (Camelot)

N/A

A Major

Tandatangan Masa (Time Signature)

4/4

Masa Biasa (4/4)

  • Durasi 3:20
  • Tenaga 16%
  • Kebolehtarian 83%
  • Valens 47%
  • Kekuatan Bunyi -12.3 dB
  • Tarikh Keluaran 1 Sept 2012
Lihat di Spotify

Ciri Audio

Traveling Alone

Maklumat Kunci

8B
  • Camelot: N/A
  • Kunci: A Major
  • Kunci Relatif: F♯/G♭ Minor

Padanan Terbaik (Adunan Harmoni)

N/A

Kunci Serasi

N/A

Sejarah BPM

130 BPM

1:45

Pecahan Bahagian

Analisis bahagian terperinci belum tersedia.

Lirik

Lirik tidak tersedia.

Soalan Lazim

Apakah BPM bagi Traveling Alone?
Trek Traveling Alone mempunyai tempo 130 BPM.
Apakah kunci bagi Traveling Alone?
Lagu ini dimainkan dalam N/A.
Berapa panjangkah Traveling Alone?
Durasi lagu ini ialah 3:20.
Apakah genre Traveling Alone?
The song Traveling Alone belongs to the chinese indie genre.

Sumbang

Bantu kami memastikan data tepat! Jika anda menemui sebarang maklumat yang hilang atau tidak betul.

Cadangkan Suntingan