SnapLyrics
Too Much, Too Young, Too Fast by Airbourne - 114 BPM
114 BPM

Too Much, Too Young, Too Fast

Airbourne • 802,813 Pengikut
Album: Runnin' Wild Dikeluarkan: 01 Jan 2007 Genre: hard rock

Metrik lagu untuk Too Much, Too Young, Too Fast oleh Airbourne. Tempo: 114 BPM, Kunci: {camelot}. Genre: hard rock.

0:00 / 0:30

BPM

114

Denyutan Per Minit (Beats Per Minute)

Kunci (Camelot)

N/A

A Major

Tandatangan Masa (Time Signature)

4/4

Masa Biasa (4/4)

  • Durasi 3:20
  • Tenaga 81%
  • Kebolehtarian 59%
  • Valens 38%
  • Kekuatan Bunyi -7.2 dB
  • Tarikh Keluaran 1 Jan 2007
Lihat di Spotify

Ciri Audio

Too Much, Too Young, Too Fast

Maklumat Kunci

8B
  • Camelot: N/A
  • Kunci: A Major
  • Kunci Relatif: F♯/G♭ Minor

Padanan Terbaik (Adunan Harmoni)

N/A

Kunci Serasi

N/A

Sejarah BPM

114 BPM

1:45

Pecahan Bahagian

Analisis bahagian terperinci belum tersedia.

Lirik

Lirik tidak tersedia.

Soalan Lazim

Apakah BPM bagi Too Much, Too Young, Too Fast?
Trek Too Much, Too Young, Too Fast mempunyai tempo 114 BPM.
Apakah kunci bagi Too Much, Too Young, Too Fast?
Lagu ini dimainkan dalam N/A.
Berapa panjangkah Too Much, Too Young, Too Fast?
Durasi lagu ini ialah 3:20.
Apakah genre Too Much, Too Young, Too Fast?
The song Too Much, Too Young, Too Fast belongs to the hard rock genre.

Sumbang

Bantu kami memastikan data tepat! Jika anda menemui sebarang maklumat yang hilang atau tidak betul.

Cadangkan Suntingan