SnapLyrics
Tibetan Handpan by Sensory Meditation - 103 BPM
103 BPM

Tibetan Handpan

Sensory Meditation • 335 Pengikut
Album: Tibetan Handpan Dikeluarkan: 16 Feb 2024 Genre: Tidak Diketahui

Metrik lagu untuk Tibetan Handpan oleh Sensory Meditation. Tempo: 103 BPM, Kunci: {camelot}. Genre:.

0:00 / 0:30

BPM

103

Denyutan Per Minit (Beats Per Minute)

Kunci (Camelot)

N/A

C Minor

Tandatangan Masa (Time Signature)

4/4

Masa Biasa (4/4)

  • Durasi 3:20
  • Tenaga 6%
  • Kebolehtarian 64%
  • Valens 16%
  • Kekuatan Bunyi -21.0 dB
  • Tarikh Keluaran 16 Feb 2024
Lihat di Spotify

Ciri Audio

Tibetan Handpan

Maklumat Kunci

8B
  • Camelot: N/A
  • Kunci: C Minor
  • Kunci Relatif: D♯/E♭ Major

Padanan Terbaik (Adunan Harmoni)

N/A

Kunci Serasi

N/A

Sejarah BPM

103 BPM

1:45

Pecahan Bahagian

Analisis bahagian terperinci belum tersedia.

Lirik

Lirik tidak tersedia.

Soalan Lazim

Apakah BPM bagi Tibetan Handpan?
Trek Tibetan Handpan mempunyai tempo 103 BPM.
Apakah kunci bagi Tibetan Handpan?
Lagu ini dimainkan dalam N/A.
Berapa panjangkah Tibetan Handpan?
Durasi lagu ini ialah 3:20.
Apakah genre Tibetan Handpan?
The song Tibetan Handpan belongs to the Tidak Diketahui genre.

Sumbang

Bantu kami memastikan data tepat! Jika anda menemui sebarang maklumat yang hilang atau tidak betul.

Cadangkan Suntingan