SnapLyrics
The Kazoo Bird Song by Ukulele Jim - 109 BPM
109 BPM

The Kazoo Bird Song

Ukulele Jim • 1,852 Pengikut
Album: Hop to It! Dikeluarkan: 27 Sept 2019 Genre: ukulele

Metrik lagu untuk The Kazoo Bird Song oleh Ukulele Jim. Tempo: 109 BPM, Kunci: {camelot}. Genre: ukulele.

0:00 / 0:30

BPM

109

Denyutan Per Minit (Beats Per Minute)

Kunci (Camelot)

N/A

E Minor

Tandatangan Masa (Time Signature)

4/4

Masa Biasa (4/4)

  • Durasi 3:20
  • Tenaga 35%
  • Kebolehtarian 82%
  • Valens 96%
  • Kekuatan Bunyi -9.1 dB
  • Tarikh Keluaran 27 Sept 2019
Lihat di Spotify

Ciri Audio

The Kazoo Bird Song

Maklumat Kunci

8B
  • Camelot: N/A
  • Kunci: E Minor
  • Kunci Relatif: G Major

Padanan Terbaik (Adunan Harmoni)

N/A

Kunci Serasi

N/A

Sejarah BPM

109 BPM

1:45

Pecahan Bahagian

Analisis bahagian terperinci belum tersedia.

Lirik

Lirik tidak tersedia.

Soalan Lazim

Apakah BPM bagi The Kazoo Bird Song?
Trek The Kazoo Bird Song mempunyai tempo 109 BPM.
Apakah kunci bagi The Kazoo Bird Song?
Lagu ini dimainkan dalam N/A.
Berapa panjangkah The Kazoo Bird Song?
Durasi lagu ini ialah 3:20.
Apakah genre The Kazoo Bird Song?
The song The Kazoo Bird Song belongs to the ukulele genre.

Sumbang

Bantu kami memastikan data tepat! Jika anda menemui sebarang maklumat yang hilang atau tidak betul.

Cadangkan Suntingan