SnapLyrics
Someone Else's Heaven by Chelsea Cutler - 106 BPM
106 BPM

Someone Else's Heaven

Chelsea Cutler • 709,701 Pengikut
Album: When I Close My Eyes Dikeluarkan: 15 Oct 2021 Genre: alt z

Metrik lagu untuk Someone Else's Heaven oleh Chelsea Cutler. Tempo: 106 BPM, Kunci: {camelot}. Genre: alt z.

0:00 / 0:30

BPM

106

Denyutan Per Minit (Beats Per Minute)

Kunci (Camelot)

N/A

E Major

Tandatangan Masa (Time Signature)

4/4

Masa Biasa (4/4)

  • Durasi 3:20
  • Tenaga 48%
  • Kebolehtarian 85%
  • Valens 57%
  • Kekuatan Bunyi -9.7 dB
  • Tarikh Keluaran 15 Oct 2021
Lihat di Spotify

Ciri Audio

Someone Else's Heaven

Maklumat Kunci

8B
  • Camelot: N/A
  • Kunci: E Major
  • Kunci Relatif: C♯/D♭ Minor

Padanan Terbaik (Adunan Harmoni)

N/A

Kunci Serasi

N/A

Sejarah BPM

106 BPM

1:45

Pecahan Bahagian

Analisis bahagian terperinci belum tersedia.

Lirik

Lirik tidak tersedia.

Soalan Lazim

Apakah BPM bagi Someone Else's Heaven?
Trek Someone Else's Heaven mempunyai tempo 106 BPM.
Apakah kunci bagi Someone Else's Heaven?
Lagu ini dimainkan dalam N/A.
Berapa panjangkah Someone Else's Heaven?
Durasi lagu ini ialah 3:20.
Apakah genre Someone Else's Heaven?
The song Someone Else's Heaven belongs to the alt z genre.

Sumbang

Bantu kami memastikan data tepat! Jika anda menemui sebarang maklumat yang hilang atau tidak betul.

Cadangkan Suntingan