SnapLyrics
Siva Rathiri by Luke Sital-Singh - 142 BPM
142 BPM

Siva Rathiri

Luke Sital-Singh • 10,648,100 Pengikut
Album: Michel Madana Kamarajan (Original Motion Picture Soundtrack) Dikeluarkan: 01 Jan 1990 Genre: classic kollywood

Metrik lagu untuk Siva Rathiri oleh Luke Sital-Singh. Tempo: 142 BPM, Kunci: {camelot}. Genre: classic kollywood, filmi.

0:00 / 0:30

BPM

142

Denyutan Per Minit (Beats Per Minute)

Kunci (Camelot)

N/A

E Minor

Tandatangan Masa (Time Signature)

4/4

Masa Biasa (4/4)

  • Durasi 3:20
  • Tenaga 30%
  • Kebolehtarian 83%
  • Valens 73%
  • Kekuatan Bunyi -12.8 dB
  • Tarikh Keluaran 1 Jan 1990
Lihat di Spotify

Ciri Audio

Siva Rathiri

Maklumat Kunci

8B
  • Camelot: N/A
  • Kunci: E Minor
  • Kunci Relatif: G Major

Padanan Terbaik (Adunan Harmoni)

N/A

Kunci Serasi

N/A

Sejarah BPM

142 BPM

1:45

Pecahan Bahagian

Analisis bahagian terperinci belum tersedia.

Lirik

Lirik tidak tersedia.

Soalan Lazim

Apakah BPM bagi Siva Rathiri?
Trek Siva Rathiri mempunyai tempo 142 BPM.
Apakah kunci bagi Siva Rathiri?
Lagu ini dimainkan dalam N/A.
Berapa panjangkah Siva Rathiri?
Durasi lagu ini ialah 3:20.
Apakah genre Siva Rathiri?
The song Siva Rathiri belongs to the classic kollywood genre.

Sumbang

Bantu kami memastikan data tepat! Jika anda menemui sebarang maklumat yang hilang atau tidak betul.

Cadangkan Suntingan