SnapLyrics
Sei bellissima by Loredana Bertè - 182 BPM
182 BPM

Sei bellissima

Loredana Bertè • 132,556 Pengikut
Album: Solo Dikeluarkan: 01 Jan 2013 Genre: canzone napoletana

Metrik lagu untuk Sei bellissima oleh Loredana Bertè. Tempo: 182 BPM, Kunci: {camelot}. Genre: canzone napoletana, neomelodici.

0:00 / 0:30

BPM

182

Denyutan Per Minit (Beats Per Minute)

Kunci (Camelot)

N/A

C Major

Tandatangan Masa (Time Signature)

3/4

Masa Waltz (3/4)

  • Durasi 3:20
  • Tenaga 62%
  • Kebolehtarian 32%
  • Valens 30%
  • Kekuatan Bunyi -8.8 dB
  • Tarikh Keluaran 1 Jan 2013
Lihat di Spotify

Ciri Audio

Sei bellissima

Maklumat Kunci

8B
  • Camelot: N/A
  • Kunci: C Major
  • Kunci Relatif: A Minor

Padanan Terbaik (Adunan Harmoni)

N/A

Kunci Serasi

N/A

Sejarah BPM

182 BPM

1:45

Pecahan Bahagian

Analisis bahagian terperinci belum tersedia.

Lirik

Lirik tidak tersedia.

Soalan Lazim

Apakah BPM bagi Sei bellissima?
Trek Sei bellissima mempunyai tempo 182 BPM.
Apakah kunci bagi Sei bellissima?
Lagu ini dimainkan dalam N/A.
Berapa panjangkah Sei bellissima?
Durasi lagu ini ialah 3:20.
Apakah genre Sei bellissima?
The song Sei bellissima belongs to the canzone napoletana genre.

Sumbang

Bantu kami memastikan data tepat! Jika anda menemui sebarang maklumat yang hilang atau tidak betul.

Cadangkan Suntingan