SnapLyrics
Precious Time by Long Beach Dub Allstars - 131 BPM
131 BPM

Precious Time

Long Beach Dub Allstars • 2,197 Pengikut
Album: Country at Heart Dikeluarkan: 16 Jul 2014 Genre: irish country

Metrik lagu untuk Precious Time oleh Long Beach Dub Allstars. Tempo: 131 BPM, Kunci: {camelot}. Genre: irish country.

0:00 / 0:30

BPM

131

Denyutan Per Minit (Beats Per Minute)

Kunci (Camelot)

N/A

D Major

Tandatangan Masa (Time Signature)

4/4

Masa Biasa (4/4)

  • Durasi 3:20
  • Tenaga 69%
  • Kebolehtarian 77%
  • Valens 80%
  • Kekuatan Bunyi -5.8 dB
  • Tarikh Keluaran 16 Jul 2014
Lihat di Spotify

Ciri Audio

Precious Time

Maklumat Kunci

8B
  • Camelot: N/A
  • Kunci: D Major
  • Kunci Relatif: B Minor

Padanan Terbaik (Adunan Harmoni)

N/A

Kunci Serasi

N/A

Sejarah BPM

131 BPM

1:45

Pecahan Bahagian

Analisis bahagian terperinci belum tersedia.

Lirik

Lirik tidak tersedia.

Soalan Lazim

Apakah BPM bagi Precious Time?
Trek Precious Time mempunyai tempo 131 BPM.
Apakah kunci bagi Precious Time?
Lagu ini dimainkan dalam N/A.
Berapa panjangkah Precious Time?
Durasi lagu ini ialah 3:20.
Apakah genre Precious Time?
The song Precious Time belongs to the irish country genre.

Sumbang

Bantu kami memastikan data tepat! Jika anda menemui sebarang maklumat yang hilang atau tidak betul.

Cadangkan Suntingan