SnapLyrics
Myrskyn jälkeen by Teflon Brothers - 95 BPM
95 BPM

Myrskyn jälkeen

Teflon Brothers • 45,523 Pengikut
Album: Myrskyn jälkeen Dikeluarkan: 01 Jan 1995 Genre: classic finnish pop

Metrik lagu untuk Myrskyn jälkeen oleh Teflon Brothers. Tempo: 95 BPM, Kunci: {camelot}. Genre: classic finnish pop, classic iskelma, iskelma.

0:00 / 0:30

BPM

95

Denyutan Per Minit (Beats Per Minute)

Kunci (Camelot)

N/A

B Minor

Tandatangan Masa (Time Signature)

4/4

Masa Biasa (4/4)

  • Durasi 3:20
  • Tenaga 78%
  • Kebolehtarian 58%
  • Valens 54%
  • Kekuatan Bunyi -10.4 dB
  • Tarikh Keluaran 1 Jan 1995
Lihat di Spotify

Ciri Audio

Myrskyn jälkeen

Maklumat Kunci

8B
  • Camelot: N/A
  • Kunci: B Minor
  • Kunci Relatif: D Major

Padanan Terbaik (Adunan Harmoni)

N/A

Kunci Serasi

N/A

Sejarah BPM

95 BPM

1:45

Pecahan Bahagian

Analisis bahagian terperinci belum tersedia.

Lirik

Lirik tidak tersedia.

Soalan Lazim

Apakah BPM bagi Myrskyn jälkeen?
Trek Myrskyn jälkeen mempunyai tempo 95 BPM.
Apakah kunci bagi Myrskyn jälkeen?
Lagu ini dimainkan dalam N/A.
Berapa panjangkah Myrskyn jälkeen?
Durasi lagu ini ialah 3:20.
Apakah genre Myrskyn jälkeen?
The song Myrskyn jälkeen belongs to the classic finnish pop genre.

Sumbang

Bantu kami memastikan data tepat! Jika anda menemui sebarang maklumat yang hilang atau tidak betul.

Cadangkan Suntingan