SnapLyrics
Morning Stretch by Lofi Oven - 80 BPM
80 BPM

Morning Stretch

Lofi Oven • 211 Pengikut
Album: Morning Stretch Dikeluarkan: 24 Mar 2020 Genre: Tidak Diketahui

Metrik lagu untuk Morning Stretch oleh Lofi Oven. Tempo: 80 BPM, Kunci: {camelot}. Genre:.

0:00 / 0:30

BPM

80

Denyutan Per Minit (Beats Per Minute)

Kunci (Camelot)

N/A

C Minor

Tandatangan Masa (Time Signature)

4/4

Masa Biasa (4/4)

  • Durasi 3:20
  • Tenaga 35%
  • Kebolehtarian 78%
  • Valens 23%
  • Kekuatan Bunyi -12.9 dB
  • Tarikh Keluaran 24 Mar 2020
Lihat di Spotify

Ciri Audio

Morning Stretch

Maklumat Kunci

8B
  • Camelot: N/A
  • Kunci: C Minor
  • Kunci Relatif: D♯/E♭ Major

Padanan Terbaik (Adunan Harmoni)

N/A

Kunci Serasi

N/A

Sejarah BPM

80 BPM

1:45

Pecahan Bahagian

Analisis bahagian terperinci belum tersedia.

Lirik

Lirik tidak tersedia.

Soalan Lazim

Apakah BPM bagi Morning Stretch?
Trek Morning Stretch mempunyai tempo 80 BPM.
Apakah kunci bagi Morning Stretch?
Lagu ini dimainkan dalam N/A.
Berapa panjangkah Morning Stretch?
Durasi lagu ini ialah 3:20.
Apakah genre Morning Stretch?
The song Morning Stretch belongs to the Tidak Diketahui genre.

Sumbang

Bantu kami memastikan data tepat! Jika anda menemui sebarang maklumat yang hilang atau tidak betul.

Cadangkan Suntingan