SnapLyrics
How to Fight Loneliness by Wilco - 124 BPM
124 BPM

How to Fight Loneliness

Wilco • 744,103 Pengikut
Album: Summerteeth Dikeluarkan: 08 Mar 1999 Genre: alternative country

Metrik lagu untuk How to Fight Loneliness oleh Wilco. Tempo: 124 BPM, Kunci: {camelot}. Genre: alternative country, alternative rock, chicago indie, indie rock, roots rock, stomp and holler.

0:00 / 0:30

BPM

124

Denyutan Per Minit (Beats Per Minute)

Kunci (Camelot)

N/A

B Minor

Tandatangan Masa (Time Signature)

4/4

Masa Biasa (4/4)

  • Durasi 3:20
  • Tenaga 38%
  • Kebolehtarian 69%
  • Valens 40%
  • Kekuatan Bunyi -12.7 dB
  • Tarikh Keluaran 8 Mar 1999
Lihat di Spotify

Ciri Audio

How to Fight Loneliness

Maklumat Kunci

8B
  • Camelot: N/A
  • Kunci: B Minor
  • Kunci Relatif: D Major

Padanan Terbaik (Adunan Harmoni)

N/A

Kunci Serasi

N/A

Sejarah BPM

124 BPM

1:45

Pecahan Bahagian

Analisis bahagian terperinci belum tersedia.

Lirik

Lirik tidak tersedia.

Soalan Lazim

Apakah BPM bagi How to Fight Loneliness?
Trek How to Fight Loneliness mempunyai tempo 124 BPM.
Apakah kunci bagi How to Fight Loneliness?
Lagu ini dimainkan dalam N/A.
Berapa panjangkah How to Fight Loneliness?
Durasi lagu ini ialah 3:20.
Apakah genre How to Fight Loneliness?
The song How to Fight Loneliness belongs to the alternative country genre.

Sumbang

Bantu kami memastikan data tepat! Jika anda menemui sebarang maklumat yang hilang atau tidak betul.

Cadangkan Suntingan