SnapLyrics
Feel The Volume by Jauz - 125 BPM
125 BPM

Feel The Volume

Jauz • 385,872 Pengikut
Album: Feel The Volume Dikeluarkan: 11 Nov 2014 Genre: brostep

Metrik lagu untuk Feel The Volume oleh Jauz. Tempo: 125 BPM, Kunci: {camelot}. Genre: brostep, edm, electro house.

0:00 / 0:30

BPM

125

Denyutan Per Minit (Beats Per Minute)

Kunci (Camelot)

N/A

A♯/B♭ Minor

Tandatangan Masa (Time Signature)

4/4

Masa Biasa (4/4)

  • Durasi 3:20
  • Tenaga 92%
  • Kebolehtarian 73%
  • Valens 20%
  • Kekuatan Bunyi -4.9 dB
  • Tarikh Keluaran 11 Nov 2014
Lihat di Spotify

Ciri Audio

Feel The Volume

Maklumat Kunci

8B
  • Camelot: N/A
  • Kunci: A♯/B♭ Minor
  • Kunci Relatif: C♯/D♭ Major

Padanan Terbaik (Adunan Harmoni)

N/A

Kunci Serasi

N/A

Sejarah BPM

125 BPM

1:45

Pecahan Bahagian

Analisis bahagian terperinci belum tersedia.

Lirik

Lirik tidak tersedia.

Soalan Lazim

Apakah BPM bagi Feel The Volume?
Trek Feel The Volume mempunyai tempo 125 BPM.
Apakah kunci bagi Feel The Volume?
Lagu ini dimainkan dalam N/A.
Berapa panjangkah Feel The Volume?
Durasi lagu ini ialah 3:20.
Apakah genre Feel The Volume?
The song Feel The Volume belongs to the brostep genre.

Sumbang

Bantu kami memastikan data tepat! Jika anda menemui sebarang maklumat yang hilang atau tidak betul.

Cadangkan Suntingan