SnapLyrics
Dance In Paint (feat. 1st Klase) by Bunji Garlin - 118 BPM
118 BPM

Dance In Paint (feat. 1st Klase)

Bunji Garlin • 85,629 Pengikut
Album: Turn Up Dikeluarkan: 01 Sept 2017 Genre: dancehall

Metrik lagu untuk Dance In Paint (feat. 1st Klase) oleh Bunji Garlin. Tempo: 118 BPM, Kunci: {camelot}. Genre: dancehall, soca.

0:00 / 0:30

BPM

118

Denyutan Per Minit (Beats Per Minute)

Kunci (Camelot)

N/A

A♯/B♭ Minor

Tandatangan Masa (Time Signature)

4/4

Masa Biasa (4/4)

  • Durasi 3:20
  • Tenaga 82%
  • Kebolehtarian 88%
  • Valens 83%
  • Kekuatan Bunyi -5.0 dB
  • Tarikh Keluaran 1 Sept 2017
Lihat di Spotify

Ciri Audio

Dance In Paint (feat. 1st Klase)

Maklumat Kunci

8B
  • Camelot: N/A
  • Kunci: A♯/B♭ Minor
  • Kunci Relatif: C♯/D♭ Major

Padanan Terbaik (Adunan Harmoni)

N/A

Kunci Serasi

N/A

Sejarah BPM

118 BPM

1:45

Pecahan Bahagian

Analisis bahagian terperinci belum tersedia.

Lirik

Lirik tidak tersedia.

Soalan Lazim

Apakah BPM bagi Dance In Paint (feat. 1st Klase)?
Trek Dance In Paint (feat. 1st Klase) mempunyai tempo 118 BPM.
Apakah kunci bagi Dance In Paint (feat. 1st Klase)?
Lagu ini dimainkan dalam N/A.
Berapa panjangkah Dance In Paint (feat. 1st Klase)?
Durasi lagu ini ialah 3:20.
Apakah genre Dance In Paint (feat. 1st Klase)?
The song Dance In Paint (feat. 1st Klase) belongs to the dancehall genre.

Sumbang

Bantu kami memastikan data tepat! Jika anda menemui sebarang maklumat yang hilang atau tidak betul.

Cadangkan Suntingan